eMTe napisał(a):

Zgoda z Bayernem? ; )
A tak na poważnie to ciekawi mnie jak sponsoring TSV i współpraca sportowa odbije na zapowiedziach Filipiaka na temat przyszłości Cracovii... W sumie to jakaś nowość w naszej piłce : )
|
Filipiak to jeden z najbogatszych Polaków,więc gdyby chcial przeznaczyc wieksza kase na sport nie byloby z tym problemu,jednak sadze ze wspolpraca z TSV (dobrze ze nie TSW

) ma raczej przyniesc wyniki marketingowo-finansowe a nei sportowe