Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3764
Stary 11.12.2009, 12:15
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Zgoda z Bayernem? ; )

A tak na poważnie to ciekawi mnie jak sponsoring TSV i współpraca sportowa odbije na zapowiedziach Filipiaka na temat przyszłości Cracovii... W sumie to jakaś nowość w naszej piłce : )
Filipiak to jeden z najbogatszych Polaków,więc gdyby chcial przeznaczyc wieksza kase na sport nie byloby z tym problemu,jednak sadze ze wspolpraca z TSV (dobrze ze nie TSW ) ma raczej przyniesc wyniki marketingowo-finansowe a nei sportowe
Odpowiedz cytując