Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 11.12.2009, 10:07
3rider napisał(a):Wyświetl post
Szary, Wisla ma grac 90min, a nie zrywac sie. Jesli chce im sie pobiegac 15min w calym meczu to niech dostaja 15% wynagrodzenia.

Ogladalem wczoraj "kleske" Unirei z VFB. Wisla na tle Urziceni to druzyna z epoki kamienia lupanego. !
A w piątek dane będzie się zmierzyć dryżynie z epoki kamienia łupanego z...no właśnie jak w takim razie okreslić Zagłębie Tak czy siak zapewne zęby będą bolały od oglądania tego czegoś. Kiepściutki ten Lubin, wystarczy trochę presingu,zdecydowania i pozamiatane. No ale w piątkowy zimny wieczór kopaczom będzie się chciało biegac?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując