3rider napisał(a):

Szary, Wisla ma grac 90min, a nie zrywac sie. Jesli chce im sie pobiegac 15min w calym meczu to niech dostaja 15% wynagrodzenia.
Ogladalem wczoraj "kleske" Unirei z VFB. Wisla na tle Urziceni to druzyna z epoki kamienia lupanego. !
|
A w piątek dane będzie się zmierzyć dryżynie z epoki kamienia łupanego z...no właśnie jak w takim razie okreslić Zagłębie

Tak czy siak zapewne zęby będą bolały od oglądania tego czegoś. Kiepściutki ten Lubin, wystarczy trochę presingu,zdecydowania i pozamiatane. No ale w piątkowy zimny wieczór kopaczom będzie się chciało biegac?