Temat: e-papieros
Wyświetl pojedynczy post
olTSchool
PSIA KREW
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.12.2009, 09:00
gigant napisał(a):Wyświetl post
Próbował ktoś? Mnie co prawda nie dotyczy, bo nie palę od 3 lat, ale są osoby którym chciałbym zrobić prezent gwiazdkowy. Chodzi mi o opinie, czy działa, czy się opłaca i czy wogóle ma jakis sens i czy komuś pomogło w rzuceniu palenia? Modów proszę o nie kasowanie przez kilka dni.
Paru znajomych zakupiło, ale raczej do palenia w wersji light, powiedzmy o znikomej szkodliwości, nie jako sposób na rzucanie fajek. Część się trzyma tego, część rzuciła w kąt.
Sam nabyłem i trochę się rozczarowałem. Po prostu "nie ma z czego się sztachnąć". Syndrom pieprzenia dmuchanej lali, a nie miłego jarania. Chociaż może to być kwestia płynu, którym nasączasz wymienniki, a wziąłem pośledniejszy.
Jednak chyba może to być alternatywa dla fajek - zwłaszcza dla kogoś z kłopotami zdrowotnymi. O ile za parę lat nie odkryją, że plastik jest rakotwórczy, atomizer powoduje arytmię serca.
Odpowiedz cytując