Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3876
Stary 11.12.2009, 03:29
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Jakos sie nie boje o to ze beda nastepne (argumenty) - tzn pilkarz typu Jirsak nie potrafiacy sie u nas odnalezc w kazdym innym klubie bedzie sie wyroznial.
ok, oby tylko wyroznial sie tez w klubie w ktorym jest takie cisnienie na zwyciestwa.

Cytat:
Przypominam na chwile obecna z Maciejem Skorza nawet nie jestesmy najlepsi w Krakowie.
no jasne, jestesmy tylko mistrzami polski i obecnymi liderami tabeli :(



derby bolą, ale ****a bez przesady, nie ....... ze jestesmy najgorsi w lidze
TYLKO WISŁA