Wojtas napisał(a):

widzialem ich w meczu tydzien temu z Legią i grali przecietnie.
|
Masz Wojtas zdrowie do tej naszej ligi

- Oczywiście nie zniechęcam Cię bo fajnie jak ktoś napisze o meczu(nie naszym) oglądając go.Czytając/słuchając wielu dziennikarzy, mam wrażenie że swoją wiedzę biorą w najlepszym razie ze skrótów.
A co do meczu - mam nadzieje że te ostatnie 30 minut trochę naszych podbudowały i będzie w miarę bezboleśnie.Na świetną grę nie liczę, natomiast fajnie by ich było stłamsić już na początku