Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 11.12.2009, 00:28
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
widzialem ich w meczu tydzien temu z Legią i grali przecietnie.
Masz Wojtas zdrowie do tej naszej ligi - Oczywiście nie zniechęcam Cię bo fajnie jak ktoś napisze o meczu(nie naszym) oglądając go.Czytając/słuchając wielu dziennikarzy, mam wrażenie że swoją wiedzę biorą w najlepszym razie ze skrótów.

A co do meczu - mam nadzieje że te ostatnie 30 minut trochę naszych podbudowały i będzie w miarę bezboleśnie.Na świetną grę nie liczę, natomiast fajnie by ich było stłamsić już na początku
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując