Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.12.2009, 23:53
Szarny napisał(a):Wyświetl post
Małek sędzią spotkania, czyli trzeba przygotować się na mecz z cyklu "wszystko się może zdarzyć", nawet podyktowanie 2 karnych dla Wisły i zmiana decyzji po konsultacji z sędzią asystentem w obu przypadkach.

Ja liczę na spore emocje, wygraną z miedziowymi grając w "10" po czerwonej dla Marcelo i stanie 0-2, po 2 dwóch kontrowersyjnych bramkach dla Zagłębia, utrzymującym się gdzieś tak do 70 minuty meczu. Fajnie by było gdyby nasi znowu pokazali charakter.



Ja jednak wolabym zeby walczyli od poczatku meczu a nie od mementu jak rywal strzeli nam bramke.

ostatni mecz -trzeba wygrac zeby bylo te kilka punktow zaliczki ,i zima spokojniejsza

Po Zaglebiu jakichs cudow sie nie spodziewam ,widzialem ich w meczu tydzien temu z Legią i grali przecietnie.

mecz absolutnie do wygrania,zeby tylko naszych sie chcialo.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując