|
Szary, Wisla ma grac 90min, a nie zrywac sie. Jesli chce im sie pobiegac 15min w calym meczu to niech dostaja 15% wynagrodzenia.
Ogladalem wczoraj "kleske" Unirei z VFB. Wisla na tle Urziceni to druzyna z epoki kamienia lupanego. Truchtacze i obiboki. Tam chlopaki dostajac 3 bramki w 11 minut grali dalej walecznie, biegali, stosowali pressing na polowie przeciwnika. Jestem pewien, ze kibice Unirei mimo porazki byli dumni z ekipy i ich walki. O to chodzi! Jednak wole maksyme Pertescu "kibic musi byc pewny, ze zawodnicy zdali z siebie max". Marze o zadziornej Wisle, a nie zdezorganizowanej zbieraninie gwiazd, ktora zaczyna ruszac dupy dopiero jak przegrywa. Czekam na powrot Sobola i Clebera, bo obecnej Wisly nie da sie ogladac, a jesli ktos ubiera koszulke z Biala Gwiazda to niech sie poczuwa do zapier..... 90minut!
Ostatnio edytowane przez 3rider : 10.12.2009 o godz. 23:48.
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|