Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
12889
10.12.2009, 18:03
ma ktos mecz pod tym linkiem czy tylko "reklamę" spotkania?
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...271#post828271
mecz:
http://sport.tvp.pl/koszykowka/eurol...s-wisla-krakow
Powód: znalezione
Ostatnio edytowane przez pozdi91 : 10.12.2009 o godz. 18:04.
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91