Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 10.12.2009, 17:24
Zagłębie w chwili obecnej jest dla mnie taką drużyną, której pokonanie wymaga sporo wysiłku. Nie wiem czy nie będzie to trudniejszy mecz od tego ostatniego z Ruchem. Jak nasi ich oleją to będzie problem. Trzeba się rzucić i strzelić bramkę w pierwszej połowie, wygrać i godnie zakończyć rok.
What's new?

Odpowiedz cytując