|
Z tego co pamiętam to wszystko będzie w trybunie, kołowroty również.
Mnie zastanawia jak oni zamierzają skończyć tą trybunę zachodnią w czerwcu/lipcu. Jest prawie połowa grudnia a trybuna dopiero wychodzi z ziemi. Gdzie jeszcze całe jej postawienie, dach, wykończenie wewnątrz. Przecież to jest mnóstwo roboty a czasu bardzo mało.
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 10.12.2009 o godz. 16:37.
|