Jawor napisał(a):

|
Zgadzam się, Kolego, że Smuda na wygraną nie zasłużył, co wcale nie znaczy, że go nie wybiorą. Nie mniej w tym roku (choć nie aż tak bardzo jak w 2008) osiągnął (zakładając że wybór na Selekcjonera pod wpływem presji otoczenia PZPNu to osiągnięcie) więcej niż MS.
|
Smuda: 3. miejsce MP, PP
Skorza: MP, 1. miejsce po jesieni.
A podawanie Smudy jako zwyciezcy to czyste przyzwyczajenie.
W naszym kraju juz sie tak utarlo, ze Smdua jest zajebisty.