Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 10.12.2009, 16:33
Jawor napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się, Kolego, że Smuda na wygraną nie zasłużył, co wcale nie znaczy, że go nie wybiorą. Nie mniej w tym roku (choć nie aż tak bardzo jak w 2008) osiągnął (zakładając że wybór na Selekcjonera pod wpływem presji otoczenia PZPNu to osiągnięcie) więcej niż MS.
Smuda: 3. miejsce MP, PP
Skorza: MP, 1. miejsce po jesieni.


A podawanie Smudy jako zwyciezcy to czyste przyzwyczajenie.
W naszym kraju juz sie tak utarlo, ze Smdua jest zajebisty.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując