Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12885
Stary 10.12.2009, 16:14
Tuman napisał(a):Wyświetl post
Marker Montana XXL jest dobry do tagowania przystanków? smarował ktoś tym kiedyś?
sory że się wtrącę, ale taguj sobie ale ściany w domu :/
Odpowiedz cytując