Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12884
Stary 10.12.2009, 16:00
No tak po KSW to ten tytuł to papierek masz rację. Doświadczenie jest ważne, ale wiem tylko tyle, że pracodawcy również patrzą jaką uczelnie skończyłeś. Polecam jednak państwowe uczelnie. Nikt nie mówił o że to musi być tryb stacjonarny.

EDIT

WzT
Nie studiowałem tam więc nie wiem, znam tą uczelnię z relacji znajomych którzy tam uczęszczali i po prostu wyciągam wnioski.
Odpowiedz cytując