|
No tak po KSW to ten tytuł to papierek masz rację. Doświadczenie jest ważne, ale wiem tylko tyle, że pracodawcy również patrzą jaką uczelnie skończyłeś. Polecam jednak państwowe uczelnie. Nikt nie mówił o że to musi być tryb stacjonarny.
EDIT
WzT
Nie studiowałem tam więc nie wiem, znam tą uczelnię z relacji znajomych którzy tam uczęszczali i po prostu wyciągam wnioski.
|