Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.12.2009, 14:30
Smuda tam jest za PP.

Jak dla mnie to na piłkarza roku w miejsce Brożka powinien być Małecki.
Nasz najlepszy zawodnik, znakomita w jego wykonaniu runda wiosenna dała nam MP. Teraz dalej pokazuje, że świetne mecze są u niego na porządku dziennym.
Odpowiedz cytując