Peroslaw88 napisał(a):

żartujesz
|
Czy z licznikiem 50 banow dozywotnich wygladam na goscia ktory lubi sobie zartowac ?
Pozegnalne mecze powinno sie grac od pierwszej minuty. Zeby brawami podziekowac pilkarzowi w 70. minucie gry za czas spedzony w klubie i poswiecone zdrowie.