Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6056
Stary 10.12.2009, 12:47
Wrona napisał(a):Wyświetl post
No tak, wybory się zbliżają...

A tak w ogóle, fajnie byłoby się załapać chociaż na bazę pobytową dla jakiejś mocnej ekipy.
Taki zespół przyciąga tłumy dziennikarzy przez kilka tygodni, trenuje, rozgrywa sparingi...

A gdybyśmy dostali łaskawie nawet ze dwa mecze Euro?
Nie wiem na ile wcześniej drużyny przyjeżdżały by na mecz, ale pewnie w ostatniej chwili. Mecz i powrót do bazy pobytowej...
To jest żart, prawda? Baza pobytowa? Czego? Chyba sprzętu piłkarskiego co najwyżej. Ze stadionem i brakiem jakiegokolwiek zaplecza treningowego?
Odpowiedz cytując