Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6055
Stary 10.12.2009, 12:31
Wrona napisał(a):Wyświetl post
A tak w ogóle, fajnie byłoby się załapać chociaż na bazę pobytową dla jakiejś mocnej ekipy.
Taki zespół przyciąga tłumy dziennikarzy przez kilka tygodni, trenuje, rozgrywa sparingi...
A
Tak, to już jest możliwe. Zaraz zresztą po tym jak Krakowowi odebrano szanse na EURO było głośno o tym że nasze miasto będzie bazom dla kibiców. Jakoś jednak wątpię że kibolom po meczu na Ukrainie (jako że tam będzie brakować hoteli) będzie chciało się jechać po meczu swojej drużyny do Polski na nocleg. Raczej będą koczować w namiotach jeśli już. O piłkarzach mowy nie było ale też można przecież to wykorzystać.

Jeszcze takie pytanie laika. Może ktoś przesłać na priv jakiś projekt graficzny, opis jak dokładnie i ostatecznie ma wyglądać elewacja naszego stadionu?
Odpowiedz cytując