Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6051
Stary 10.12.2009, 11:46
farben napisał(a):Wyświetl post
Piszą, że jest jeszcze szansa na Euro w Krakowie. Nie do końca chce mi się wierzyć, ale wtedy budowa poszłaby jak z nut.

I jeszcze info, że wiosną Wisła będzie grać na Hutniku.

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ainy,id,t.html

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...niku,id,t.html
Obie informacje radziłbym traktować w kategorii żartu. O ile na grę na Hutniku jakieś iluzoryczne szanse może i są, jednak znając dbałość miasta o sport, raczej spodziewajmy się kolejnych wizyt w Sosnowcu na wiosnę...

Co do EURO 2012 w Krakowie, to jest to już od dłuższego czasu temat definitywnie zamknięty i nie ma ŻADNEJ szansy na to aby te rozgrywki zawitały do Krakowa. Nie wiem czemu mają służyć takie artykuły (w dodatku jak ten dzisiejszy, który pojawił się na pierwszej stronie Gazety Krakowskiej), ale są one po prostu śmieszne... Platini już dawno temu podziękował ostatecznie Krakowowi i tyle w temacie. A starać się o EURO w Krakowie to trzeba było kilka lat temu... Mnie takie informacje zwyczajnie denerwują, bo mogą one oszukiwać ludzi którzy nie siedzą w temacie i sugerować im jakoby nasze miasto miało jakiś cień szans na goszczenie EURO 2012...
Odpowiedz cytując