Temat
:
Piłkarskie Oscary 2009
Wyświetl pojedynczy post
hunter TSW
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom
Offline
#
21
10.12.2009, 11:00
Franek Smuda trenerem roku, jasne. Pewnie za tego mistrza na którego szedł z Lechem. Szkoda, że nie doszedł
a co do bramki to obejrzałem wszystkie i oczywiście rzecz gustu ale ten Marciniak (chciał, nie chciał) konkretnie przylutował.
hunter TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hunter TSW
Znajdź inne posty napisane przez hunter TSW