Wiadomo, że Zagłębie nie ma silnej defensywy, ale mimo to moim zdaniem to nie będzie łatwy mecz. Mam nadzieję jednak na 3 punkty i utrzymanie 5 punktowej (co najmniej ;-)) przewagi nad Legią.
Nad Marcelo wisi ciągle czwarta żółta kartka, jeśli ją dostanie (i jeśli zostanie w Wiśle) nie zagra w lutowym cięęęęężkim meczu w Bełchatowie. Chociaż mamy już alternatywę, która nazywa się Guedes de Lima Cleber
.
Jeszcze słów parę o naszej defensywie - to już (!) 10 spotkań w których traciliśmy przynajmniej jedną bramkę.