Ja już znam taktykę Smudy na ten mecz... Szansa w tym, że Zagłębie to nie Lech.
Będą próbowali wciągnąć nas na swoją połowę i odbierać piłki na szybkie kontry, gdzie mając w odwodzie Jopa, może okazać się bardzo skuteczne. Zwłaszcza, że w poprzednich meczach Jop nie grał

Tak grał ZAWSZE Lech Smudy z Wisłą. ZAWSZE na reakcję. I nie zdziwię się, jeśli Skorża da się nabrać po raz szósty czy siódmy na to samo. Skoro dawał się nabrać piąty czy szósty...
To 4-3-3 to jest oczywiście 4-5-1, tylko inaczej narysowane, więc trzeba to uznać raczej za kaligraficzną ciekawostkę, niż za fakt decydujący o przebiegu meczu.