|
dla mnie nieporozumieniem jest ten plebiscyt kiedy nasza piłka leży,leją nas już praktycznie wszyscy i do tego ten cały skorumpowany pzpn (Lato,Kręcina,Piechniczek).Ludzie z innej epoki żyjący realiami sprzed 30-40 lat.Jedynie Jeleń sie wyróżnił w tym beznadziejnym piłkarsko dla nas roku
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.12.2009 o godz. 10:33.
|