Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 10.12.2009, 10:29
dla mnie nieporozumieniem jest ten plebiscyt kiedy nasza piłka leży,leją nas już praktycznie wszyscy i do tego ten cały skorumpowany pzpn (Lato,Kręcina,Piechniczek).Ludzie z innej epoki żyjący realiami sprzed 30-40 lat.Jedynie Jeleń sie wyróżnił w tym beznadziejnym piłkarsko dla nas roku
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.12.2009 o godz. 10:33.
Odpowiedz cytując