|
Dla mnie nieporozumieniem sa te bramki...
jest tam głowka Lewandowskiego czy strzal po ziemi chyba Trytki..nie ma np gola z 35 metrow Kirma...
niewiem kto i na jakisch zasadach ustalał i wybierl te bramki ,polowa wogole nie nadaje sie do tej kategorii.
|