Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
ziajam
Junior Member
Od: 02.2008
Offline
#
3734
09.12.2009, 23:28
[QUOTE=royalmichael;828012]Codziennie ten Filipiak w mediach :O jak nie mogą osiągnąć rozgłosu poprzez drogę sportową to robią szum innym sposobem
bogatemu wolno ...
ziajam
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziajam
Znajdź inne posty napisane przez ziajam