Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 09.12.2009, 23:24
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Marcelo (Wisła Kraków)
chociaż w nominacjach brakuje mi Astiza zamiast Głowy

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Sławomir Peszko (Lech Poznań)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY
* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)

TRENER ROKU
* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
---

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU
* Ruch Chorzów
dałbym Lecha, ale atmosfera we Wronkach zadecydowała

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)
musiałbym sobie je przypomnieć
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 10.12.2009 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując