|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)
NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Marcelo (Wisła Kraków)
chociaż w nominacjach brakuje mi Astiza zamiast Głowy
NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Sławomir Peszko (Lech Poznań)
NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY
* Paweł Brożek (Wisła Kraków)
ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)
TRENER ROKU
* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)
NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
---
NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Tomasz Smokowski (CANAL+)
PUBLICZNOŚĆ ROKU
* Ruch Chorzów
dałbym Lecha, ale atmosfera we Wronkach zadecydowała
BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)
musiałbym sobie je przypomnieć
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 10.12.2009 o godz. 19:54.
|