Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.12.2009, 22:58
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
apropo Traore naprawde dobry gracz przypomina z gry Pitroipe z HSV Hamburg , szybki, zwinny ,niezła technika
Albo jesteś mistrzem ironii, albo nie masz pojęcia o czym piszesz...

Co do samego meczu, kluczem będzie narzucenie swoich warunków gry, Zagłębie ma słabą obronę zarówno jeśli idzie o obsadę personalną jak i o organizację gry w defensywie. Niekoniecznie trzeba spychać ich do głębokiej defensywy, raczej stosowac pressing na rozgrywających piłkę obrońcach izolować ich w małych strefach i odbierać im piłki. Jeśli znowu wyjdą 4-3-3 można próbować wykorzystać ich wąskie ustawienie, poszanować piłkę, przenosić ciężar gry ze strony na stronę zmuszając rywali do biegania przy przesuwaniu. Natomiast trzeba uważać na ich kontry i straty własne na naszej połowie. Micanski jest szybki i nieobliczalny, może się dwa trzy razy urwać naszym stoperoma potem równie dobrze zmarnować wszystkie szanse jak i zdobyć hat-tricka. Ważne żeby ich nie zlekceważyć, bo jest to drużyna ogólnie słaba, ale mająca przebłyski bardzo efektownej i skutecznej gry.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 09.12.2009 o godz. 23:09.
Odpowiedz cytując