TymonPRO napisał(a):

|
apropo Traore naprawde dobry gracz przypomina z gry Pitroipe z HSV Hamburg , szybki, zwinny ,niezła technika
|
Albo jesteś mistrzem ironii, albo nie masz pojęcia o czym piszesz...
Co do samego meczu, kluczem będzie narzucenie swoich warunków gry, Zagłębie ma słabą obronę zarówno jeśli idzie o obsadę personalną jak i o organizację gry w defensywie. Niekoniecznie trzeba spychać ich do głębokiej defensywy, raczej stosowac pressing na rozgrywających piłkę obrońcach izolować ich w małych strefach i odbierać im piłki. Jeśli znowu wyjdą 4-3-3 można próbować wykorzystać ich wąskie ustawienie, poszanować piłkę, przenosić ciężar gry ze strony na stronę zmuszając rywali do biegania przy przesuwaniu. Natomiast trzeba uważać na ich kontry i straty własne na naszej połowie. Micanski jest szybki i nieobliczalny, może się dwa trzy razy urwać naszym stoperoma potem równie dobrze zmarnować wszystkie szanse jak i zdobyć hat-tricka. Ważne żeby ich nie zlekceważyć, bo jest to drużyna ogólnie słaba, ale mająca przebłyski bardzo efektownej i skutecznej gry.