|
Ogarnijcie się z tym Tuzimkiem, to pospolity grafoman, jak dostanie oscara to z podniecenia napisze jeszcze kilka felietonów o tym, jak to rozmawiał z pomnikiem Jezusa w Rio. Albo udzieli nam kolejnych rad jak żyć. W ogóle kategoria dziennikarz prasowy jest śmieszna biorąc pod uwagę poziom i profesjonalnizm dziennikarstwa sportowego w Polsce.
Zresztą nie tylko kategoria dziennikarz sportowy jest denna. Przyznawanie jakichkolwiek wyróżnień, nagród, nie wspominając o oskarach, którymi z definicji nagradza się tylko dzieła wybitne jest żenujące przy poziomie naszego futbolu. Taka gala, zorganizowana zapewnie z wielką pompą, tylko zniekształci obraz polskiej piłki, który bynajminej różowy nie jest. Po co nazywać szambo perfumerią ? Jeden z drugim piłkarzyna poczuje się jeszcze większą gwiazdą, pozdrowi i podziękuje poł milionowi osób ze sceny, ale ja się pytam po co ta szopka ? Zamiast siedzieć cicho, żeby nikt na świecie nie zauważył tego, że mistrz 40 milionowego kraju odpada z mistrzem Estonii w eliminacjach LM bawimy się jeszcze w Oscary. Doceniam C+ za starania i wkład w rozwój Ekstraklasy ale z przyznawaniem jakichkolwiek nagród to grubo przesadzili. Czy w Premiership czy Primiera Division organizuje się takie gale? Nie. Więc może najpierw sprawmy, żeby mecze w Ekstraklasie stały na jakimś wyższym poziomie niż buraczano-żenujący, a poźniej przyznawajmy za to wyróznienia. Bo taka kolejność jest chyba logiczna..
Ostatnio edytowane przez fialo : 09.12.2009 o godz. 23:02.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|