Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 09.12.2009, 22:48
Te oscary dotyczą wiosny i jesieni, czy tylko jesieni? Napisalem to juz w innym temacie, bo tego nie zauwazylem, ale napastnika wg mnie nie powinien zostac zaden z nominowanych, Brożek miał kontuzje i potem słabo grał, Lewandowski wiosne miał tragiczną, a Niedzielan to taki wyskok w kilku meczach..
Odpowiedz cytując