Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4048
Stary 09.12.2009, 22:46
przypominam ze te oscary to nie jest nagroda za 2008/2009 tylko za 2009. Wiec Paweł Brożek nie powinien raczej dostac zadnej nagrody - na wiosne kontuzja i pozniej raczej dosc slaba postawa, a teraz na jesien kilka asyst i bramek, ale ponizej swojego poziomu. Swoja droga do dupy to jest, nagroda za rok 2009 a kazdy mysli tylko o rundzie jesiennej, a wiosne juz zapomina. Bo co robi tu Niedzielan? Sobiech?
Odpowiedz cytując