Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 09.12.2009, 22:31
marek2a napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję za poprawienie(błąd ort. każdemu może się zdarzyć,a o nasz język musimy wspólnie dbać). Jednak bardziej bym się cieszył za krytykę części merytorycznej mojej wypowiedzi
Nie chce być nie miły, ale przekręcenie nazwiska naszego piłkarza 3 razy w 1 poście to chyba nie błąd ort. który może się zdarzyć każdemu...

Co do meczu, stawiam minimalne zwycięstwo Wisły, jakieś 1-0 czy 2-1, byle wygrali. Zagłębie bez Traore(bo chyba nie zagra?) w ataku nie ma zbyt dużo do powiedzenia.
Odpowiedz cytując