funkykoval napisał(a):

Eh Kominek, optymista z Ciebie, przecież, jak nasi strzelą 2 bramki w 10 minut, to potem zaczną grać to co zwykle, stracą bramkę (vide Jagiellonia czy Korona) i będą trząść się nam dupy o wynik do 95 minuty
|
Tak to byście narzekali że emocji nie ma, niektórym to nie dogodzisz.
Tak poważnie: zakontraktowanie Clebera, testowanie nie tylko darmowych piłkarzy świadczy o tym, że klub chce się w Europie zrehabilitować. Oby był to pozytywny bodziec dla naszych piłkarzy w tym ostatnim meczu roku.
