<wislak88> napisał(a):

|
To nie jest główne wejście do okrąglaka. Jak byłem jak stalo A i B to się wchodziło od strochy trybuny i żadnych instalacji nie widziałem. Pewnie to tymczasowe wejście ze względu na budowe
|
Nie mówię że to jest główne wejście . Ale na pewno to nie jest tymczasowe rozwiązanie.W tego typu instalacjach agregat jest ustawiony na odpowiednim fundamencie , piony i cała instalacja są dopasowane do lokalizacji agregatu więc tak już zostanie.Zmiana wiązałaby się ze zbyt dużymi przeróbkami, a co za tym idzie kosztami