tommiyacht napisał(a):

|
jak, gdzie (net ?) załatwiac pozwolenie na wjazd autem do strefy A (rynek i dolotówki). Chodzi o okolicznosci weselne itd.
|
Do straży miejskiej jak jednorazowe. A jak dłuższe to do
Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.