Wyświetl pojedynczy post
<wislak88>
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12871
Stary 09.12.2009, 21:08
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
jak, gdzie (net ?) załatwiac pozwolenie na wjazd autem do strefy A (rynek i dolotówki). Chodzi o okolicznosci weselne itd.

Do straży miejskiej jak jednorazowe. A jak dłuższe to do Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.
Odpowiedz cytując