PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) - jeden z nielicznych Polaków który strzela bramki i w miare sobie radzi w zagranicznej lidze
NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa) - tu chyba nie ma wątpliwości, Pawełek i Skaba to chyba jakiś żart a nie konkurencja
NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Marcelo (Wisła Kraków)
NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)
NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY
* Paweł Brożek (Wisła Kraków)
ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Artur Sobiech (Ruch Chorzów)
TRENER ROKU
* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)
NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
* Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy)
NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Mateusz Borek (Polsat)
PUBLICZNOŚĆ ROKU
* Lechia Gdańsk
BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)
Tutaj nie mam typów - po prostu nie pamiętam bramek...