Wyświetl pojedynczy post
tomB
Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2755
Stary 09.12.2009, 20:30


tez mogę się pochwalić a co tam

przy okazji mam pytanie odnośnie stadionu na sezon 2010,jesień stadion jest ok? chca go rozbudowac jeszcze bardziej,czy odpada ta opcja ?
całego forum nie przeglądałem może jest tu odp
w kwestii transferów,jest tu osobny dział ? kto wart uwagi,kogo polecacie i za jaka kasę ,no i do jakiego klubu
Ostatnio edytowane przez tomB : 09.12.2009 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując