tez mogę się pochwalić

a co tam
przy okazji mam pytanie odnośnie stadionu na sezon 2010,jesień stadion jest ok? chca go rozbudowac jeszcze bardziej,czy odpada ta opcja ?
całego forum nie przeglądałem może jest tu odp
w kwestii transferów,jest tu osobny dział ? kto wart uwagi,kogo polecacie i za jaka kasę ,no i do jakiego klubu