AgresywnyChomik napisał(a):

Wydaje mi sie ze zawsze bronilem Niedzielana i mialem przekonanie ze facet pokaze na co go stac, coz pokazuje a to ze nie w Wisle to oczywiscie wina zawodnika nie trenera...
.. .
|
Przyjmując nawet ze to wina trenera odpuszcenia Andrzeja (założenie) to na przykładzie pomyłki z Niedzielanem wyciągasz daleko idące wnioski na temat Skorży nie poparte innymi argumentami.
Ten 1 przykład to za mało... a innym trenerom się takie błędy nie zdarzają?
Pomijam fakt że pewnie była to decyzja "kolektywna" w Wiśle (Skorża, Bednarz) - przynajmniej oficjalnie
PS
Wolę Sobiecha