Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3727
Stary 09.12.2009, 19:48
Jeszcze wypowiedź Filipiaka na temat zagranicznych zawodników:

- Z drugiej strony, kiedy spojrzymy na kluby polskie - jest to mocna wypowiedź, ale pozwalam sobie to powiedzieć - ci zagraniczni zawodnicy w czołowych klubach ciągle sprawiają problemy, mają kaprysy, grymasy.Polak jest bardziej stabilny, przewidywalny. Zagraniczni są chimeryczni. To jest powodem między innymi tego, że czołowe polskie kluby nie odnoszą sukcesu w pucharach, gdzie trzeba zawalczyć do bólu.
Dla tych gwiazdeczek zagranicznych Polska jest traktowana jako "obóz przejściowy" albo "obóz przesiedleńców" do lig mocniejszych. U nas ledwo coś zagra i już robi fochy, menedżerowie robią jazdy. My nie chcemy tak pracować.

A ja myślałem że jest na odwrót.

Odpowiedz cytując