Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3865
Stary 09.12.2009, 19:15
ja przypomne ze za Petrescu moze nie gralismy pieknie ale stwarzalismy w meczu mnostwo sytuacji. jak se przypomne pudla Paulisty i Brozka w kazdym meczu to mnie krew zalewa.

pozatym i tak ta gra wygladala lepiej niz teraz.