Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
3865
09.12.2009, 19:15
ja przypomne ze za Petrescu moze nie gralismy pieknie ale stwarzalismy w meczu mnostwo sytuacji. jak se przypomne pudla Paulisty i Brozka w kazdym meczu to mnie krew zalewa.
pozatym i tak ta gra wygladala lepiej niz teraz.
kubanczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubanczyk
Znajdź inne posty napisane przez kubanczyk