janko04 napisał(a):

No, przeciez C+ to nie sa idioci (chociaz po zaproszeniu do Stołu Gilewskiego pojawiły się watpliwosci..) i widza co sie dzieje. Przeciez zostaliby wszedzie obsmarowani, ze nominuja Wisłę, która rozrabiała na derbach i w Kielcach.
P.S. Wzielibyscie moze jednak Waltera do siebie?
