Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3720
Stary 09.12.2009, 17:46
janko04 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...inacje,1408844

ciekawe nominacje.. najlepsza Kategoria to Publiczność roku... w czym my jesteśmy gorsi od takiego Ruchu?
No, przeciez C+ to nie sa idioci (chociaz po zaproszeniu do Stołu Gilewskiego pojawiły się watpliwosci..) i widza co sie dzieje. Przeciez zostaliby wszedzie obsmarowani, ze nominuja Wisłę, która rozrabiała na derbach i w Kielcach.

P.S. Wzielibyscie moze jednak Waltera do siebie?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując