Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
6036
09.12.2009, 17:35
Jak to jest, że Kraków miasto pełne tradycji i kultury nie dopilnuje ładnie wyglądającej elewacji dla swojego nowo budowanego stadionu
w Warszawce się da, u nas beton...
fotka elewacji z łazienkowskiej
Runner
runner
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do runner
Znajdź inne posty napisane przez runner