Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17004
Stary 09.12.2009, 17:24
Z tych rzeczy, ktore obecnie znajduja sie na tapecie w obszarze polityki transferowej, najbardziej niepokoja mnie te prasowe sygnaly, sugerujace mozliwosc przedluzenia umowy z Cantoro.
Obawiam sie, ze wielkie serce Maciek moze nie wytrzymac i z litosci zaklepac Mauro na kolejny sezon(y). A to by byla moim zdaniem istna glupota. Juz szczerze mowiac wolalbym zobaczyc tego chuderlawego (ale i uniwersalnego) Pazdana na defensywnym. Albo kogos innego w podobnym wieku, kto w przeciwienstwie do Cantoro potrafi biegac i moze nawet strzelac, a do tego jeszcze najlepiej gdyby byl ciut kreatywniejszy w ofensywie, bo tak obecnie gra wiekszosc defensywnych pomocnikow na swiecie.
Mauro niestety ma takie przyspieszenie, ze gdy probuje dogonic pilke, dystans go od niej dzielacy zamiast sie zmniejszac, rosnie w oczach jakby mu ktos podstawil pod nogi bieznie treningowa firmy York na wstecznym
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 09.12.2009 o godz. 17:45.
Odpowiedz cytując