Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5438
Stary 09.12.2009, 17:19
Ja bym odpuścił Uniree.VFB gra kichę w lidze ale jednak ma o wiele lepszy zespół niż Rumuni i nie sądzę by zmarnowali taką okazje - z drugiej strony współczynnik na nich jest niski ,więc dla mnie mecz nie do grania ale oczywiście życzę Unirei jak najlepiej.

Dziś jednak Inter - all in, bo ostatnio kiepściutko i na koncie szału nima.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując