Ja bym odpuścił Uniree.VFB gra kichę w lidze ale jednak ma o wiele lepszy zespół niż Rumuni i nie sądzę by zmarnowali taką okazje - z drugiej strony współczynnik na nich jest niski ,więc dla mnie mecz nie do grania ale oczywiście życzę Unirei jak najlepiej.
Dziś jednak Inter - all in

, bo ostatnio kiepściutko i na koncie szału nima.