Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4039
Stary 09.12.2009, 15:48
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz , akurat Małecki jest ostatnim z naszej drużyny którego bym posądzał o takie inteligentne zagrywki
Mały niech się lepiej zajmnie swoją osobą , bo jest nad czym pracować. W obecnych czasach piłkarz poza talentem powinien być także osobą INTELIGENTNĄ.
Może lepiej KULTURALNĄ - piłka nożna (pośrednio) i inteligencja (bardzo pośrednio i chyba niesłusznie) za sprawą MENSY z Doda się kojarzy. Ja już wolę, żeby Mały został jaki jest niż miałby do tej "inteligentnej" być podobny .

Nie jestem entuzjasta tego typu "konwersacji" (też wolę styl Głowy czy Sobola) ale żeby tak się rozczulać bluzgiem Małego ...
Przesada.
Odpowiedz cytując