Kibic_1906 napisał(a):

Wiesz , akurat Małecki jest ostatnim z naszej drużyny którego bym posądzał o takie inteligentne zagrywki 
Mały niech się lepiej zajmnie swoją osobą , bo jest nad czym pracować. W obecnych czasach piłkarz poza talentem powinien być także osobą INTELIGENTNĄ.
|
Może lepiej KULTURALNĄ - piłka nożna (pośrednio) i inteligencja (bardzo pośrednio i chyba niesłusznie) za sprawą MENSY z Doda się kojarzy. Ja już wolę, żeby Mały został jaki jest niż miałby do tej "inteligentnej" być podobny

.
Nie jestem entuzjasta tego typu "konwersacji" (też wolę styl Głowy czy Sobola) ale żeby tak się rozczulać bluzgiem Małego ...
Przesada.