Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4038
Stary 09.12.2009, 15:30
rafkur napisał(a):Wyświetl post

Nie wiem, może znów dostanę bana za użycie słowa "prymityw" szczerze mówiąc nie będę płakał z tego powodu.
Nie Ty jeden 'leżałeś' za Małego

I to nie chodzi o to żeby dopieprzać się do niego o byle co, ale Mały musi trochę odpuścić bo zmarnuje sobie karierę i to też nie chodzi o to by z niego drugi Boguski się zrobił

ps Bramkarz roku - Mariusz Pawełek - leże , jeszcze tylko brakuje Łobo jako pomocnika roku.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując