rafkur napisał(a):

Nie wiem, może znów dostanę bana za użycie słowa "prymityw" szczerze mówiąc nie będę płakał z tego powodu.
|
Nie Ty jeden 'leżałeś' za Małego
I to nie chodzi o to żeby dopieprzać się do niego o byle co, ale Mały musi trochę odpuścić bo zmarnuje sobie karierę i to też nie chodzi o to by z niego drugi Boguski się zrobił
ps Bramkarz roku - Mariusz Pawełek - leże

, jeszcze tylko brakuje Łobo jako pomocnika roku.