|
janko04 wszystkie nominowane publiczności nie muszą jechać do innego miasta na mecz , ja się nie dziwie że nas nie ma, powiem więcej gdybyśmy tam byli to uważałbym że bezpodstawnie jedyne zastrzeżenia mam do bramki roku ( brak trafienia Kirma z Odrą) i do bramkarza (Pawełek? Skaba? Wtf?)
|