Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3717
Stary 09.12.2009, 14:59
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Heh mistrzostwo świata, Ci producenci, projektanci czy jak ich tam nazwać to muszą mieć nieźle zrytą banie No chyba że nie mają pojęcia o polskiej piłce/klubach ale to juz nie moja sprawa
Moim zdaniem słyszeli o szalikach łączonych różnych klubów, ale nie do końca zrozumieli ideę.

Czekam na bokserki łączone Legia - Amica. Z przodu elka, błękit z tyłu
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując