Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16991
Stary 09.12.2009, 14:58
do Kluvi... dzisiaj go już nie było.... Ktoś ze sztabu tylko coś tam rzucił, że go odesłali...

a tak a propos tych wszystkich, ktorzy nie chcieli by Pazdana to powiem Wam, że na mnie zrobił spore wrażenie, gryzł dzisiaj trawe jak szalony.... Było takie Ciwczenie ze jeden napastnik wychodził po piłke tyłem do bramki gdzies na 30 metrze a drugi mu zagrywał z 50 piłke... za tym wychodzącym wbiegał obronca i miał mu zabrac piłke/ nie pozwolic podac do tego wbiegającego z 50 metra, i mieli puknąc bramkę Cebanu... To co Pazdan wyrabiał to szok... Gryzł trawe, biegał jak szalony, praktycznie nie dał pograc naszym młodym a kilka razy ich wręcz ośmieszył... Według mnie to jest materiał na gracza Wisły, tak za rok był by z niego spory pozytek, poza tym on jest z Krakowa i zrobi wszystko by u nas grac, a na koniec " Czy można się napić?" , "Czy jest coś do zabrania?"... Zupełnie niepodobne do gracza który ma 300 000 zł rocznie w Górniku
Powód: dygresja
Ostatnio edytowane przez maci0s : 09.12.2009 o godz. 15:04.
Odpowiedz cytując