Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
michalg
Member
Od: 11.2009
Skąd: Tarnów
Offline
#
16983
09.12.2009, 14:37
maci0s
napisał(a):
Byłem własnie na treningu, był tam koleś który sporo o nim wiedział.... Zabijcie mnie zapomnialem nazwiska, a nie mam czasu sprawdzac teraz ligi bialoruskiej.... To napastnik 3 druzyny tej ligi, strzelił w sezonie 7 bramek, z tego co sam widziałem jest niezły technicznie, gra obiema nogami, swietnie kiwa, ale zaliczył tez dwie piłki poza boisko treningowe
jak sprawdze to dam opis... Klub to Transmasmah Mogilev i to ten faktycznie.... Aleksandr Gavryushko.... ale zdjęcia nie znalazłem...:( w ramach ciekawostki mogę dodac ze gra w oczojebnych zielonych butach nike...
W takim razie to może piłkarz Dnepr :
http://www.transfermarkt.co.uk/en/sp...ov/profil.html
lub
http://www.transfermarkt.co.uk/en/sp...ok/profil.html
EDIT:
Nie zdążyłem przed uzupełnieniem Twojego info. 3 miejsce w Białorusi ma Dnepr.
Ostatnio edytowane przez michalg : 09.12.2009 o godz. 14:39.
michalg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michalg
Znajdź inne posty napisane przez michalg