Kluvi napisał(a):

jest taka niepisana zasada, że to co na boisku się dzieje tam zostaje!!
dla mnie ciotą okazał się Brzyski płaczek nie z tej ziemi jak widać, tylko jakby Małecki go tak naszedł to na pewno Brzyski by powiedział "oj spoko nic się nie stało" haha co za ludzie grają w tej lidze ;/
|
Zgadzam się!!!! Gdyby mecz skończył się wynikiem 3:1,a nie 1:3 to ten cały Brzyski (czy inny Sadlok) nawet by nie pamiętał że dostał wiązankę od Patryka .A tak,trzeba się wyżalić całemu światu jaki ten Małecki jest zły i niedobry . 1 : 3 i tyle

.