7 kotów napisał(a):

|
Dla mnie to wyjasna cala sprawe.
|
Zastanawiam się, o co w ogóle ta dyskusja?
Odkąd to forum Cracovii jest miejscem wystawiania ludziom świadectwa uczciwości lub "certyfikatów Wiślackości"?
Odkąd to, cokolwiek co się tam pisze, ma jakiekolwiek znaczenie?
Panie Darku Olszówka, proszę nie przejmować się całym idiotycznym zamieszaniem i po prostu nadal robić swoje. Zadanie ma Pan niełatwe, bo trzeba szybko znaleźć sposób, by pomimo braku wniosku Majchrowskiego zabezpieczyć pieniądze w miejskim budżecie na sprawy, które nie obejmuje obecna umowa z Polimexem - położenie murawy, kołowrotki, monitoring itd. I doprowadzić do jak najszybszego rozpisania przetargów na te sprawy!